Powierzchnia od

Powierzchnia do

Cena od

Cena od

Szukaj

Opis inwestycji

Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowej kamienicy, położonej w północnej części miasta Pabianice, w odległości mniejszej niż 0,5 km od centrum miasta i głównej ulicy miasta – ulicy Zamkowej. Na ulicy tej znajduje się wiele punktów handlowo- usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli, przystanków autobusowych i tramwajowych  i wiele innych instytucji o charakterze publicznym.  Jak i w odległości około 50 m od ulicy Partyzanckiej oraz 1,5km od obwodnicy miasta -  drogi S14.

W sąsiedztwie przeważa zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub wielorodzinna co jest gwarancja ciszy i spokoju w okolicy w/w nieruchomości.

Lokalizacja

Ulica Armii Krajowej stanowi połączenie drogowe pomiędzy ulicami Partyzancką i ulicą Zamkową – centralną arterią miasta. Z racji pełnienia jedynie dojazdowej funkcji do kilkudziesięciu posesji,  jest ulicą o bardzo małym natężeniu ruchu.
Działka budowlana  położona jest w odległości około 300 metrów od  ulicy Zamkowej - centrum Pabianic, 1,5 km do drogi krajowej S14 oraz 8 kilometrów od centrum handlowego PORT ŁÓDŹ .

Bezpośrednie otoczenie działki stanowi zabudowa jedno i dwupiętrowa wzdłuż ulicy z ogrodami na tyłach budynków. Wszystkie okna i balkony części mieszkalnej projektowanego budynku, z uwagi na położenie w granicy działki  są z widokiem na tereny zielone.

Opis budynku

Budynek składa sie z parteru oraz trzech pięter.


W budynku  (parter, I piętro, II piętro,III piętro) zlokalizowanych jest łącznie 10 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 724,46 moraz jeden lokal usługowy (na parterze) o powierzchni 44,64 m 2.
Na parterze budynku mieścić się w/w lokal użytkowy oraz lokal mieszkalny o pow.75,02m2 do którego zaprojektowany został taras o powierzchni 35m 2.
Pierwsze piętro to trzy lokale mieszkalne o powierzchni: 91,42 m 2 z tarasem o powierzchni 19m2, 80,36m2z balkonem o powierzchni 10m2 oraz lokal mieszkalny o powierchni 44,70m2 .
Na drugim oraz trzeciem piętrze zlokalizowane są również po trzy lokale mieszkalne o tej samej powierzchni co na pierwszym piętrze.

 

Obecnie nowe kamienice stanowią dobro luksusowe. Wyglądem bezwzględnie królują nad blokami, dając większe poczucie komfortu i prywatności. Poza tym nasze mieszkania są w znacznym stopniu przeszklone, dzięki czemu wpuszczają dużo słońca i światła dziennego, które znacząco wpływają na dobre samopoczucie.

Jeśli macie Państwo pytania, chcecie poznać szczegóły, porozmawiać na temat inwestycji i bliżej poznać nasz projekt serdecznie zapraszamy do kontaktu!